W celu realizacji usług, strona korzysta z plików cookie. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Sam możesz określić warunki przechowywania i dostępu do nich w Twojej przeglądarce. - Rozumiem i akceptuję

„Dzień Kobiet, Dzień kobiet niech każdy się dowie”…

 Dzień Kobiet to niewątpliwie jedno z najbardziej popularnych  świąt w roku. Z tej okazji Panowie wręczają Paniom kwiaty i podarunki składając najserdeczniejsze życzenia.  Dnia 8 marca, z okazji Święta Pań odbyła się krótka akademia z udziałem mieszkańców, którzy przygotowali   przedstawienie pt.” Zielony Kapturek”. Była to parodia, w której baśniową postać małej dziewczynki  noszącej czerwone nakrycie głowy zastąpił  Pan z zieloną czapeczką na głowie, zapaską i chochlą do mieszania zupy, złego wilka zastąpił niedźwiedź, babcia stała się dziadkiem a rolę myśliwego zastąpiono super bohaterką- Kobietą, która uratowała dziadka   i zielonego kapturka pokonując złego niedźwiedzia. 

Było bardzo wesoło i uroczyście. Panowie wręczyli Paniom kwiaty, zaśpiewaliśmy tradycyjne „100 Lat” i zaprosiliśmy na słodki poczęstunek.

Dzień Kobiet to wyjątkowe święto, ważne dla wszystkich Pań, które sprawia wiele radości nam wszystkim. Jest też doskonałym sposobem  do wspólnej integracji i pomaga w kształtowaniu nawyku obdarowywania upominkami nie tylko swoich najbliższych.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim Panią za przybycie, a naszym aktorom za przygotowanie przedstawienia życząc wszystkim – 100 Lat.