W celu realizacji usług, strona korzysta z plików cookie. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Sam możesz określić warunki przechowywania i dostępu do nich w Twojej przeglądarce. - Rozumiem i akceptuję

Dzień Ziemi z DPS w Warzynie

22 kwietnia na całym świecie świętujemy Dzień Ziemi. Inicjatywa troski o naszą planetę łączy ludzi niezależnie od wyznania, zawodu, narodowości czy wieku. Dzień Ziemi to doskonała okazja do organizowania różnego rodzaju wydarzeń. 21 kwietnia w przededniu tego święta również i my wyruszyliśmy na pomoc „Matce Ziemi” Spacerowanie na świeżym powietrzu daje wiele satysfakcji, a tym bardziej wtedy, kiedy możemy zrobić przy okazji coś szlachetnego.

 Połączyliśmy więc spacer ze zbiórką śmieci zalegających na poboczach  drogi dojazdowej od miejscowości Kijewo do naszego Domu. Tym sposobem dołączyliśmy  do wielkiego grona świętujących Dzień Ziemi. Po odbytej akcji jej uczestnicy spotkali się z instruktorami przy skromnym poczęstunku i kawie oraz wyrazili swoje zadowolenie z faktu, że tym małym gestem mogli uczcić to wielkie wydarzenie. Oto krótka fotorelacja z naszych działań.